Zaproszenie na koncert i wernisaż

Serdecznie zapraszamy na koncert “Zaczarowana miłość” w wykonaniu Danuty Gołdon-Legler oraz na wernisaż po Międzynarodowym Plenerze Artystycznym Sokolec 2017.

Od 25 do 30 września w Sokolcu (gm. Nowa Ruda) nasze Stowarzyszenie organizuje Międzynarodowy Plener Artystyczny.  Biorą w nim udział artyści reprezentujący różne dziedziny sztuki z Polski i Czech. Jego zwieńczeniem będą dwa wydarzenia dostępne również dla mieszkańców.

Koncert “Zaczarowana miłość”

Już w piątek 29 września o godz. 19.00 w Karczmie pod Sową (Sokolec 31, 57-450 Nowa Ruda) wystąpi Danuta Gołdon-Legler (sopran). Artystka zaprezentuje utwory w ramach programu “Zaczarowana miłość”. Wstęp wolny

Wernisaż wystawy poplenerowej

Dzieła, które zostały utworzone podczas Międzynarodowego Pleneru Artystycznego w Sokolcu, będzie można podziwiać w sobotę od godz. 10.00 w Karczmie pod Sową (Sokolec 31, 57-450 Nowa Ruda), kiedy to wernisażem wystawy uroczyście zostanie zakończony plener. Będzie to niezwykła możliwość do bezpośredniego kontaktu z artystami.

Międzynarodowy Plener Artystyczny jest częścią zadania publicznego współfinansowanego przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP w ramach konkursu “Foru Polsko-Czeskie 2017”.